Vajinal Beyazlatma Hakkında Merak Edilenler
Genital Estetik

Vajinal Beyazlatma Hakkında Merak Edilenler

Vajinal beyazlatma özellikle son yıllarda çok fazla gündemde olan ve birçok kadının tercih ettiği operasyonlardan ve uygulamalardan biridir.  Kadınlarda genellikle hormonsal değişikliklere bağlı olarak koltuk altı bölgesi ve vajinal bölgede kararmalar oluşur ve bundan kimse hoşlanmaz.  Bu durumda birçok beyazlatma yöntemleri araştıran bilim adamları bunun doğal yolla çok fazla olmayacağı konusunda ortak bilgi sahibidir.  Doğal yollarla vajinal beyazlatmanın mümkün olduğu söylense de bu çok kolay bir durum değildir.  Ancak günümüzde lazer cihazı kullanılarak vajinal beyazlatma konusunda oldukça başarı sağlanmıştır.  Yaklaşık olarak 30 dakikalık bir seansta vajinal bölgedeki kararmanın tamamı başarılı bir biçimde düzelmektedir.  Genital beyazlatma uzmanlık isteyen bir konu olduğu için bu alanda kurumsal hizmet veren yerler tercih edilmelidir.

 

 

Vajinal Bölge Kararması Nasıl Geçer

 

Özel bölgede oluşan ve özellikle kadınların hoşlanmadığı vajinal kararmalar sıkıntı ve psikolojik özgüven eksikliği yaratmaktadır. Bu konuda doğal yollarla bu işlemin yapılacağı söylense de bu uygulamalar başarılı olmamaktadır. Kesin çözüm teknolojik cihazlar kullanılarak yapılan uygulamalardır.  Uzun süreli ve kalıcı bir vajinal beyazlatma lazer uygulaması ile mümkündür.  Lazer cihazı teknolojik uygulamalar arasında yer alır ve kadınların en fazla tercih ettiği yöntemdir. İşlem seanslar biçiminde uygulanan lazerle vajinal renk açma kalıcı bir beyazlatma sağlamaktadır.

 

Vajinal Beyazlatma Fiyatları

 

Günümüzde son yıllarda kadınların en fazla tercih ettiği estetik uygulamalardan biri lazerle vajinal renk açma uygulamasıdır.  Vajinal kararmalar birçok kadının istemediği durumlardan biridir.  Aynı zamanda bu psikolojik öz güven eksikliğine kadar giden ve sıkıntı yaratan durumlardan biridir.  Vajinal beyazlatma işlemi yapılması yalnızca vajinal renk açma değil aynı zamanda vajinal bölgede koku ve kaşıntıları da ortadan kaldıran bir tedavidir.  Böylelikle uzun süreli bir beyazlatma ve sağlıklı bir doku oluşmuş olur.  Bu konuda uygulamayı yapan uzman doktorlar tarafından uygulanan lazer yöntemi bir veya birden fazla seanslar biçiminde yapılır ve bunun sonucunda da istenen Genital beyazlatma renk değişikliği oluşturulur.

 

Uygulama yöntemi, lazer ışınlarının vajinal bölgenin deri altına girmesini ve oradan üst tabakayı soyarak sağlıklı ve pembe bir cildin oluşması sağlanır.  Lazer uygulamasının zararı olmadığı gibi bu uygulama sırasında herhangi bir acı hissetmek söz konusu değildir.  Vajinal bölge beyazlatma uygulaması fiyatları kişinin durumuna kararmanın oranına bağlı olarak değişir.  Kaç seans uygulama yapılacağı da bu konudaki fiyatları değiştiren durumlardır.  Bu işlem için en doğru fiyat seçenekleri işlemi yapacak olan doktorla İlk görüşmede kararlaştırılan durumlardan biridir. Genital beyazlatma işleminin herhangi bir yan etkisi bulunmaz. Doktor onayı sonrası güvenle uygulama yaptırabilirsiniz.

 

Vajinal Beyazlatma Zararlı Mıdır?

 

İnsan vücudunun genel anlamda bir rengi bulunur.  Bu renk her ne kadar kişiden kişiye değişse de ortalama kabul gören ten rengi vardır.  Dolayısıyla vajina ve vajinanın etrafındaki dokuların da kendi rengi vardır.  Ancak bu bölgeler bir takım değişikliklerle zaman içinde koyulaşır.  Bu genellikle hormonsal değişikliklerin yaşandığı durumlarda ortaya çıkar.  Örneğin hamilelik gibi durumda östrojen hormonunun yüksek olması özellikle vajinal bölgede kararmalara sebep olmaktadır.  Genetik faktörlere göre değişiklik gösteren cilt yapısı bazı bölge insanların da kararmalar biçiminde öne çıkmaktadır.  Beyaz tenli olan kişiler esmer insanlara göre daha avantajlı durumundadır.  Ancak beyaz tenli kişilerde de vajinal kararmalar görülmektedir. Kadınları en fazla rahatsız eden durumlardan biri de vajinal kararmalardır.  Ancak günümüzde lazer uygulamaları ile bu bölgenin rengini açmak ve kalıcı bir çözüm bulmak mümkündür.  Çok kısa sürede bir veya iki seansta gerçekleştirilen işlem kalıcı bir tedavi sağlamaktadır.

 

Vajinal beyazlatma özellikle son yıllarda çok fazla gündemde olan ve birçok kadının tercih ettiği operasyonlardan ve uygulamalardan biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir