Mutlu Bir İlişki İçin Penis Boyu Ne Kadar Olmalıdır
Cinsel Sorunlar

Mutlu Bir İlişki İçin Penis Boyu Ne Kadar Olmalıdır

Kişide takıntı haline gelen ve kendi cinsel organına yüklediği anlamlar, bilinçsel boyutta sıkıntılar ve bilinçaltında ağır travmalara neden olabiliyor. Doğuştan penis boyu kısa olan ya da cinsel ilişki deneyimlerinde yetersiz olduğunu düşünen erkekler penis estetiği ameliyatı olabilir. Partnerini çok fazla mutlu edemediğini düşünen erkekler cinsel aktivite bozuklukları ve genital bölge sorunları olanlar bu olayı daha fazla takıntı hale getirmeden işin ehli doktorlardan yardım alması önerilmektedir.  Penis büyütme estetiği ameliyatlı ve ameliyatsız olarak iki şekilde yapılabilmektedir. Sonuç olarak her iki teknik arasında pek bir fark yoktur. Ameliyatlı ve ameliyatsız da da Penisiniz yaklaşık 2-3 cm kadar uzayacaktır. Çap olarak 0,5 mm bir kalınlık ele edilmektedir. Ameliyatlı yöntem hızlı bir yöntemdir. Daha hızlı sonuç alınabilir. Penis büyütme estetiği ve kalınlaşması aynı anda yapılır.

 

 

Penis Estetiği Ameliyatı Ne Kadar Sürer?

 

Erkek genetik cerrahisi içinde sıkça yapılan bir ameliyat olan penis estetiği penisin kökünden yani penisin gövdeyle birleştiği küçük bir kesi den penisi karın ön duvarında sabit durmasını sağlayan asıcı bağın kısmen veya tamamıyla serbestleşmesi ile gerçekleştirilen bir operasyondur.

 

Penis Estetiği Ameliyatı Sonrası Penis Ne Kadar Büyür?

 

Penis büyütme estetiği ameliyatı sonrası penisin ne kadar büyüyeceği hangi hastada ne kadar uzama olacağı kişinin kendi penis boyu ile ilgili bir durum. Aynı zamanda penisi karın duvarına asan asıcı bağın gerginliği ve yapısıyla ilgili bir durumdur. Bu serbestleşmeden sonra penisin cilt altında görünmeyen kısmı çok fazlaysa operasyon sonrası ideal boyutlar elde edilebilir.

 

Penis Estetiği Ameliyatı Ne Kadar Sürer?

 

Yaklaşık 1,5- 2 saat kadar süren bu operasyonda penis boyunda 3-4 cm kadar bir uzatma sağlanabilmektedir. Ameliyat sonrası hasta aynı gün taburcu olabilmektedir. Bir ay boyunca cinsel aktivitelerden kaçınılması önerilmektedir. Bu tür ameliyatlar işinin ehli cerrahlar tarafından yapıldığında Komplikasyon ve risk olasılıkları oldukça azdır.

 

Kişide takıntı haline gelen ve kendi cinsel organına yüklediği anlamlar, bilinçsel boyutta sıkıntılar ve bilinçaltında ağır travmalara neden olabiliyor.

 

Ameliyat Sonrası Sertleşme Sorunu Olur Mu?

 

Penis estetiği ameliyatları günümüzde modern tıbbi olanakları yardımı ile acısız ağrısız hastanın günlerce istirahat süreci olmaksızın gerçekleştirilen işlemlerden birisidir. Partnerinin cinsel ilişkiden haz alabilmesi için çok ciddi seçeneklerden biri olarak dikkat çeker. Penis estetiği ameliyatı sonrasında peniste sertleşme sorunu olmaz. Ameliyat sonrası penis daha büyük göründüğü için sertleşmenin daha fazla arttığı tespit edilmiştir. Bunun dışında çocuk sahibi olamama, idrarda sıkıntı gibi herhangi bir komplikasyon olmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir