Genital Estetiğin Kadınlara Sağladığı Özgüven
Genital Estetik

Genital Estetiğin Kadınlara Sağladığı Özgüven

 

Genetik Estetik operasyonlar değişik amaçlarla yapılmaktadır. Sosyal ortamlarda kötü hissetmelerine neden olan genital sorunları kişinin yaşam kalitesini düşüyor. Dış genital organlarını beğenmeyenler, vajinalarının görüntüsü nedeniyle kendini kötü hissedenler, ilişki sırasında ağrıya neden olanlar, o bölgede oluşan bozulma nedeniyle kadınlar genital estetiği olmak için hekime başvurabiliyorlar. Bunlar ile ilgili sorunlar ilerleyen yaşla alakalı, sağlıksız beslenme vajen dokusunda ve diğer cinsel organlarda zayıflama, genişlemeye neden olur. Bunlar kadınlarda başlıca bu ilişkiden zevk alamamaya,  zevksel ve fiziksel tatminsizliğe çiftler arasında belirli çatışmalara neden olabilir.  Bunlarda olan orgazm olamayanlar genital bölge ile ilgili olan birtakım olumsuzluklar kadının psikolojik hayatını ve psikolojisini etkileyebilir.

 

Genital Estetik Nedir? Genital Estetik Uygulamaları Nelerdir?

 

Laiboplasti: Küçük dudakların küçültülmesi

Klitoral Hudoplasti: Klitoral üzerindeki katların alınması

Himeoplasti: Kızlık zarı onarımı

Gnoktası Büyütülmesi:  Yağ hücreleri ve  Hurüyonik   asit kullanılarak  o bölgedeki büyük dudaklara uygulanan dolgu işlemidir.

Pupis Tepesinin Küçültülmesi: Karnın altında cinsel bölgenin üstünde olan yapılı bölgedir. Bu bölgenin yağlı olması cinsel bölgedeki Klitoralı içe doğru gömebilir. Bu bölgedeki yağlar Pupis Estetiği  lazer uygulaması  ile alınarak daha iyi bir görünüm kazandırılır.

 

Genital Estetik Sonrası Kadın Psikolojisi

 

Özellikle kadının cinsel ilişkide ağrı hissetmesi, mayo bikini gibi kıyafet giye konusunda zorlanması gibi durumlarda Laiboplasti (Küçük dudakların küçültülmesi) yapılmaktadır. Ameliyat lokal anestezi altında  yapılır. Ameliyatta vajina bölgesindeki fazla deriler çıkartılmaktadır. Genital bölge estetiği sonrası ilk birkaç gün vajina bölgesinde şişlik ve morarıklık da  olabilir. Ömür boyu kalıcı bir ameliyattır. İşlem sonrası hasta psikolojik olarak kendini çok daha iyi hisseder. Bu cinsel ilişkilerine olumlu olarak yansıyacaktır. Eşler cinsel uyumsuzluk mutsuzluk, umutsuzluk gibi sorunlar kendiliğinden biter. Vajnal bölgede yapılacak olan bu ameliyatların kadınların orgazm ve cinselliği üzerine çok büyük faydası vardır. Genetik estetik partneriniz veya eşiniz de mutlu edecek tek işlemdir. Kadının doğum öncesi haline döndüğünü görmesi, onu çok mutlu edecektir. Bu değişimleri gören partneri onunla yeniden ilgilenmeye başlayacaktır. Bu da kadının kendine olan öz güvenini arttıracaktır.

 

Lazer ile Genital Estetik Uygulamaları Nelerdir?

 

Vajinbal  Rejuvasyon: Lazerle Vajina Yenilenmesi

Lazerle Genital Bölge Renk Açma

Lazarle Dudak Küçültülmesi

Genital Estetik Sonrası

 

Tüm bunlara ek olarak kadınlarda önemli bir haz noktası olan G noktası tespit edilerek bunun altına yapılan dolgu maddeleri ile belirginleştirir. Bu işlem cinsel ilişkideki kaliteyi arttırır.

 

Genetik estetik operasyonlar değişik amaçlarla yapılmaktadır. Sosyal ortamlarda kötü hissetmelerine neden olan genital sorunları kişinin yaşam kalitesini düşüyor.

This Post Has One Comment

  1. Sena Türker Reply

    İşinde en iyilerden diyebiliriz yaklaşım ve doktorluğu fevkalade bir insan. Genital Beyazlatma ve Genital Estetik ameliyatlarında da oldukça iyi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir